Transporto programėlė

Vis daugiau transporto ir logistikos, krovinių pristatymo pramonės šakų tampa mobilios, suteikdamos tiek klientams, tiek profesionalams lengvai pasiekiamas ir patogias programas, bei paslaugų valdymą jomis. Logistikos segmentas nėra išimtis. Transporto įtaka įvairiose skaitmenizuotose srityse taip pat reikalauja didelio naujovių skatinimo. Pereinant į skaitmeninę erdvę, logistikos verslas turi daugiau galimybių atlaikyti konkurenciją ir patenkinti klientų poreikius.
Pažangios technologijos ir išmanieji įrenginiai padarė didelę įtaką visam paslaugų pramonės spektrui, verslo sektoriui, organizacijoms ir vartotojams. Dėl modernių ir novatoriškų mobiliųjų programėlių kūrimo laimėjimų transporto ir logistikos sektorius tapo potencialia rinka, kurioje naudojami patikimi ir pritaikyti mobilieji sprendimai.


Kodėl yra svarbu turėti mobilią programėlę?

 

Terminas logistika dažniausiai vartojamas įvairiais aspektais. Jei reikia pateikti paprastą apibrėžimą, tai yra užduotis valdyti dalykų srautą nuo kilmės vietos iki pristatymo taško. Tai gali apimti įvairius darbus, tokius kaip prekių ir medžiagų pakavimas ir transportavimas, sandėliavimas, medžiagų tvarkymas, atsargų ar atsargų priežiūra ir valdymas, informacijos srautas per tiekimo grandinės valdymą ir daug daugiau.
Programėlės mobiliesiems padeda tobulinti įvairias veiklas, tokias kaip inventoriaus tvarkymas, sandėlio stebėjimas, krovinių gabenimo transporto priemonių priežiūra ir pan.
Terra Logistics, transporto ir logistikos valdymo sistema, turi mobiliąją programėlę, kad nepriekaištingai padėti valdyti verslo operacijas. Naudojant mobiliąja programėlę galima gerai suprasti klientų poreikius, efektyviai sujungti visus resursus, paskirstytus keliose vietose, naudojant tarpusavyje sujungtą sistemą. Tokiu būdu galima patogiai naudotis mobiliosiomis programėlėmis, stebėti siuntą ir transporto priemonės būseną.
Vairuotojams sukurtos mobiliosios programėlės padidina pretenzijų nagrinėjimo greitį ir tikslumą, todėl sugadinto krovinio nuotraukos gali akimirksniu būti nusiųstos į sistemą. Duomenys, surinkti ir bendrinami naudojant mobiliąsias technologijas, pagreitina tiekimo grandinės pralaidumą ir padidina veiklos efektyvumą.
Terra Logistics mobili transporto programėlė veikia realiu laiku, vairuotojas iškart gauna naujas užduotis, mato jų pasikeitimus, maršrutus, atliktus savo darbus. Taip pat turi galimybė žymėti informaciją apie krovinių pristatymą. Sukurta galimybė tiesiogiai susirašinėti su administracijos darbuotojais, siųsti nuotraukas, pažymėti defektus, eismo įvykius. Atitinkamai ši informacija gali būti matoma ir pagrindinėje sistemoje, dėliojami ir perduodami vairuotojo darbai. Visa gauta informacija gali būti panaudojama ataskaitų kūrimui apie konkretaus vairuotojo darbo laiką, pristatytus užsakymus, transporto priemonės būklę.


Nauda

 

IT sistemų programavimas gali suteikti daugybę privalumų. Kuriant mobilią transporto programėlę Terra Logistics atsižvelgta į tai, kokias naudas ji suteiks.
Vienas iš didžiausių privalumų yra popierinių įrašų, dokumentų saugojimo poreikio panaikinimas. Kadangi logistika ir transportavimas reikalauja daug administracinio darbo, mobilioji programėlė palengvina darbuotojų darbą. Taip sutaupoma laiko, kurį būtų galima panaudoti skubesnėms užduotims atlikti.
Be to, gerai organizuotas logistikos administratoriaus skydelis automatizuos daugelį procesų ir sumažins žmogiškųjų klaidų riziką. Užtikrinama, kad visi dokumentai ir svarbūs duomenys būtų tvarkomi tiksliai, laiku ir saugūs.
Vairuotojai taip pat gauna naudos iš mobiliosios transporto programos. Tai naudingas įrankis, leidžiantis tvarkyti užsakymus, gauti pranešimus ir rasti geriausius maršrutus.
Programėlė transporto priemonių vairuotojams pateikia jiems skirtas užduotis. Valdymo ekranėlis suteikia greitą prieigą prie informacijos apie vilkikų būklę, aktyvius ir įvykdytus užsakymus ir kt.
Transporto programėlė vairuotojams ir vadybininkams pateikia išsamius maršruto planus. Tai leidžia prireikus pakeisti maršrutą ir rasti keletą variantų. Šioje programėlėje gali būti pajungtas GPS, todėl prireikus vairuotojas gali laiku gauti pagalbą. Sukūrus reikiamas integracijas padedama sutrumpinti pristatymo laiką ir optimizuoti pristatymo grafiką.