Tiekimo grandinės valdymo sistema (SCM – Supply chain management system) apima procesus nuo prekių užsakymo, atvykimo į sandėlį iki jų atkrovimo ir likučių stebėjimo. Terra B2B sistema leidžia aprašyti tiek didmeninės, tiek mažmeninės parduotuvių veiklas, palengvinant darbą darbuotojams. Kadangi sistema veikia naršyklės pagrindu, ji yra prieinama iš bet kurios vietos ir duomenys atsinaujina realiu laiku, taip padedant visiems vartotojams matyti tą pačią informaciją.

 

Kokios naudos?

Sistema veikia naršyklės pagrindu, todėl visada prieinama bet kuriame įrenginyje bet kuriuo metu, kur veikia interneto ryšys.  Nėra būtina prisirišti prie darbo vietos.

Išmanios technologijos ir sistemos algoritmai leidžia stebėti turimus prekių likučius ir juos optimizuoti, kad vietoje visada būtų tik reikiamas kiekis, mažinant sandėliuojamų prekių kiekius.

Prekių atvykimo į sandėlį ir atkrovimo valdymas užtikrina, kad sandėlyje vyktų tinkamas prekių judėjimas. Darbuotojai mato jiems priskirtas užduotis, todėl jų klaidų pasikartojimo tikimybė sumažėja, bei darbai atliekami pagal pareigas.

Sandėlio prekių valdymas stebint atvykstančius ir išvykstančius krovinius, bei prekių užpajamavimui skirtas funkcionalumas.

 

Sistemos funkcionalumas

 

Tiekėjų valdymas leidžia užtikrinti, kad visa informacija bus pasiekiama ir matoma reikiamu metu. Galima peržiūrėti tiekėjų istorinius duomenis, kreditus, kontaktus ir kitas veiklas, susijusias su užsakymais.

Sąskaitų valdymo modulis vartotojui leidžia matyti sąskaitų istoriją, išrašyti pirkimo ar pardavimo sąskaitas, integracija su buhalterine sistema padeda greičiau keistis informacija.

Kiti sistemos funkcionalumai apima tiekimo valdymą, realaus laiko likučių optimizavimą, užsakymų priėmimas, jų valdymas ir apdorojimas.

 

Daugiau informacijos apie Terra B2B sistemą