Mobilios aplikacijos (programėlės) yra  neatsiejama verslo dalis. Mobilios aplikacijos kaip modernių technologijų rezultatas atsirado greitėjant gyvenimo tempui, kai informacija reikalinga čia ir dabar. Mobilios aplikacijos gali atnešti apčiuopiamą naudą verslui:

  • Realiu laiku perduoti užduotis darbuotojams ir stebėti atliktus darbus;
  • Galimybė tiesiogiai komunikuoti;
  • Mobili darbuotojo darbo vieta pasiekiama iš bet kurios vietos.

Pagal naudojamas technologijas gali būti vietinė (angl. native) aplikacija, sukurta specifinei operacinei sistemai (OS) telefone (iOS, Android, Windows), internetinė (kaip nuoroda į mobilią aplikaciją) arba hibridinė.

 

Kokias programėles kuriame?

UAB „Terra IT“ kuria mobilias aplikacijas, skirtas įmonės tiek išoriniams (pardavimai galutiniam vartotojui, informacijos suteikimas), tiek vidiniams (darbų ir užduočių perdavimas, rezultatų fiksavimas, vidinės užduotys ir pan.) poreikiams patenkinti. Išanalizavusi situaciją ir kliento keliamus tikslus, UAB „Terra IT“ gali pasiūlyti tinkamiausią technologiją mobiliai aplikacijai realizuoti. Mobilios aplikacijos dažniausiai būna viena iš sudedamųjų kuriamos sistemos dalių, leidžiančių klientui pasiūlyti pilnavertį sprendimą. UAB „Terra IT“ sukurtos mobilios aplikacijos padeda verslui užtikrinti greitą ir savalaikį informacijos apsikeitimą, reikalingų duomenų gavimą realiu laiku, operatyviai valdyti verslą ir priimti tinkamus sprendimus, panaudojant šiuolaikines technologijas (mobilių įrenginių kameras, skanavimą, GPS ir pan.), gauti didelę pridėtinę vertę, pvz. nuvykti į objektą, peržiūrėti reikalingas užduotis, atlikti numatytus darbus, užfiksuoti rezultatus ir juos perduoti į centrinę duomenų bazę. UAB „Terra IT“ sukurtos mobilios aplikacijos užtikrina laisvę judėti ir tuo pačiu turėti visą reikalingą informaciją, suteikia jas turintiems klientams maksimalų patogumą, pvz., bet kada peržiūrėti norimas prekes, jas užsakyti, rezervuoti ar nusipirkti, atsiskaitant tiesiai iš mobilios aplikacijos.