Nuo pat įmonės įsikūrimo 2004 m. UAB „Terra IT“ savo veiklą susiejo su informacinių technologijų sritimi. UAB „Terra IT“ nesiblaško tarp naudojamų technologijų – esame sertifikuoti Microsoft partneriai programinės įrangos kūrimo srityje. Įmonė dirba tiek verslui, tiek viešajam sektoriui, versle sukaupta patirtis dirbant su transporto ir logistikos, pramonės ir gamybos, paslaugų sektorių įmonėmis. Verslui mes taip pat kuriame specializuotas informacines ir verslo valdymo sistemas, elektroninės komercijos sprendimus. Įmonė gali pasiūlyti:

  • sprendimus, kurių veikimui reikalinga internetinė naršyklė;
  • taikomąsias programas;
  • mobilius sprendimus;
  • kombinuotus sprendimus (susidedančius ir iš visų trijų, aukščiau paminėtų variantų).

Inovacijos – pažangos variklis

Įmonė „Terra IT“, pradėjusi nuo nedidelių integracijų, dabar savo sprendimuose naudoja daug šiuolaikinių modernių technologijų. Tai tapo neišvengiama, nes rinka reikalauja mobilumo, operatyvumo, tikslumo, kad sprendimas būtų vertas kliento pasitikėjimo.  Technologijų pažangos greitis yra toks, kad vakar naudotos technologijos šiai dienai netinka, todėl nuolatos siekiame tobulėti ir įgauti naujų kompetencijų. Tobulėjimas, naujų technologijų įvaldymas leidžia plačiau žvelgti į pasaulį, geriau jį pažinti, tai įgalina geresnę komunikaciją su klientu, greitesnį jo poreikių supratimą. Inovacijos leidžia sukurti didesnę pridėtinę vertę, mūsų klientai gali efektyviau ir lanksčiau valdyti procesus, aplenkdami savo konkurentus. Sparčiai augant skaičiui išbandytų modernių priemonių įmonės arsenale, klientui galime pasiūlyti geriausią sprendimą, kuris pateisina visus kliento lūkesčius.

Maksimalus rezultatas

UAB „Terra IT“ kuria atviras sistemas, kurios gali keistis duomenimis su kitomis sistemomis, taigi esame integracijų (sąsajų) meistrai.  Sprendimai, kuriuose naudojamos integracijos, užtikrina verslo efektyvumo augimą, leidžia sutaupyti darbo laiko sąnaudas, išvengti įmonėje tų pačių duomenų įvedimo kelis kartus, mažina klaidų tikimybę. Matydama konkretų poreikį, UAB „Terra IT“ siūlo klientui, jei tik įmanoma, daryti integraciją, kad kuriamas sprendimas būtų pilnavertis ir atnešantis klientui maksimalią naudą.  Yra atliktos integracijos su sandėlio valdymo sistemomis, buhalterinės apskaitos programomis, bankinėmis ir tarptautinių atsiskaitymų sistemomis, GSM operatoriais, rezervacijos sistemomis, transporto navigacijos sistemomis ir pan.

Bendradarbiavimas - abipusė nauda

UAB  „Terra IT“ savo tikslu laiko ilgalaikį bendradarbiavimą su klientu, paremtą abipuse nauda. Šių dienų realija – gyvenimas neapsieina be iššūkių, IT sritis ne išimtis. Kai kurie klientų poreikiai, jų dinamika gali tapti rimtu iššūkiu bet kuriai įmonei ir, tik išlaikęs tokį egzaminą, gali pamatyti, kokią neįkainojamą patirtį gavo.

Bendraudami su klientais mes demonstruojame savo patirtį ir žinias atliktuose darbuose, stengiamės vengti posakių:  „Mes galime tai padaryti“. Esame sąžiningi su savo klientais, nebijome pripažinti savo klaidų, nes manome, kad neklysta tik tas, kas nedirba.

Mes vadovaujamės nuostata, kad geras darbas meistrą giria, todėl nevengiame „pasėdėti“ prie projektų, esame įsitikinę, kad klientas mūsų pastangas  anksčiau ar vėliau pastebės ir įvertins. Mums atitekusias užduotis stengiamės atlikti, pateikdami kokybiškus, inovatyvius sprendimus, atnešančius realią, išmatuojamą naudą klientams.