Nuolat tobulėjant visuomenei ir augant mobilumo paklausai, „Terra IT“ tobulina savo gaminius ir siekia suteikti savo vartotojams visapusišką priėjimą prie sistemos ir jos valdymo.

Mobilumas skirtas transporto ir logistikos, gamybos ir projektų įgyvendinimo srities klientams, kurioje įvedamos atliktų darbų klaidos, brokas arba gedimo fiksavimas, matomas įrenginių užimtumas ir apkrovos, lengvai tvarkoma dokumentacija. Optimizuojamas transporto darbas, maršrutų planavimas ir pristatymo laiškas, taip pat galimybė sekti savo atliktus darbus, jų atlikimo laiką ir užduotis. Mobilumas suteikia galimybę nuotoliniu būdu valdyti darbus ir komunikuoti ne tik su darbuotojais bet ir su klientais.

Šiuo funkcionalumu, galima naudotis visur, jo dėka Jūsų klientai ir darbuotojai galės fiksuoti įvykius, gedimus, prekių brokus, problemas, nurodyti atliktus darbus, o Jūs ne tik palengvinsite dokumentų apskaitą, bet ir galėsite stebėti atliktų darbų kokybiškumą, planuoti darbuotojų veiklas, įvertinti problemos, situacijos rimtumą ir atitinkamai į tai reaguoti, nustatant, kokie įrankiai, darbo priemonės ar laiko sąnaudos reikalingos pašalinti esamą problemą.

Taupykite savo ir klientų laiką naudodami inovatyvius ir pažangius verslo valdymo sprendimus. 

Plačiau apie „Terra IT“: https://www.terrait.lt/