Mobiliosios paslaugų programėlės pritaikymas naudotis ne tik įmonės klientui, tačiau ir darbuotojui.

Populiarėjant mobiliųjų programėlių paklausai, „Terra IT“ ir toliau tobulina savo gaminius. Šį kartą atnaujinimas sukurtas mobiliajai programėlei „Terra Service“. Iki šiol programėlė buvo skirta statybos, pastatų priežiūros, draudimo ir pan. srities įmonių klientams, kurioje buvo įvedamos atliktų darbų klaidos, brokas arba gedimo fiksavimas.

Pritaikius „Terra Service“ mobiliąją programėlę gamybos valdymo sistemai „Terra ERP“, ja pradėjo naudotis ir darbuotojai, kurie gali montavimo ar garantinių darbų metu žymėti sunaudotas medžiagas bei pateikti jų poreikį.

 

„Terra Service“ – tai mobili programėlė (aplikacija), kuria galima naudotis visur, kur tik yra internetinis ryšys. Šios programos dėka Jūsų klientai arba darbuotojai galės fiksuoti įvykius, gedimus, prekių brokus, problemas, nurodyti atliktus darbus, o Jūs ne tik palengvinsite dokumentų apskaitą, bet ir galėsite stebėti atliktų darbų kokybiškumą, planuoti darbuotojų veiklas, įvertinti problemos, situacijos rimtumą ir atitinkamai į tai reaguoti, nustatant, kokie įrankiai, darbo priemonės ar laiko sąnaudos reikalingos pašalinti esamą problemą.

 

Plačiau apie „Terra Service“: http://www.terraservice24.lt/