Transporto valdymo sistema papildyta DDD failų nuskaitymu.

 

Terra Logistics – transporto ir logistikos valdymo sistema, kuri skirta tiek transporto įmonėms, tiek ekspeditoriams, todėl jos funkcijos yra pritaikytos pagal kiekvienos įmonės poreikius. Plečiantis klientų ratui, plečiasi ir sistemos galimybės, bei funkcionalumas, norint pasiūlyti geriausius sprendimus ir patogiausia naudojimąsi.

 

Šį kartą Terra Logistics transporto valdymo sistema papildyta DDD failų nuskaitymu. DDD failai – tai failai, kurie gaunami iš skaitmeninių tachografų. Dabar mūsų sistema priima šiuos failus ir gali lengviau apdoroti gaunamą informaciją iš skaitmeninių tachografų. Tachografas – automobiliuose arba sunkvežimiuose įrengtas prietaisas, registruojantis informaciją apie vairuotojų vairavimo ir poilsio laikotarpius, mašinos judėjimą. Sistemoje informacija atnaujinama nuolatos, todėl galima peržiūrėti įvairias ataskaitas.

 

Terra IT kuria įvairias integracijas su kitomis sistemomis, todėl sukuria ir jų palaikomus formatus. Taip klientui suteikiamas didesnis patogumas ir laisvumas, nes mažinamas rankinio darbo kiekis, kurį padaro sistema.


Plačiau apie kuriamas integracijas: http://www.terrait.lt/sistemu-integravimas