Naudojant daugiau nei vieną Terra IT verslo valdymo sistemą, tarp jų sukurtas tiesioginis keitimasis duomenimis.

 

Kas sukurta?

Terra IT – įmonė, kurianti verslo valdymo sistemas specifinėms verslo sritims. Pagrindinės verslo valdymo sistemos yra skirtos gamybos ir įrenginių, projektų ir užduočių, transporto ir logistikos valdymui, įmonėms, kurioms reikalingi teisingi ir inovatyvūs sprendimai.
Esant poreikiui, didelėms įmonių grupėms, kurios apima ne tik konkrečią verslo sritį, tačiau ir kelias skirtingas, Terra IT siūlo savo produktus. Palengvinant darbą tarp skirtingų įmonės padalinių, bei realaus laiko informacijos mainus, sukurta pilnavertė komunikacija tarp sistemų, kuri leidžia keistis duomenimis, atsinaujinti įvestą informaciją ir sumažinti klaidų kiekį.

 

Kokias problemas sprendžia?

Įmonei turint daugiau padalinių ir naudojant ne vieną Terra IT verslo valdymo sistemą, kyla klausimų dėl informacijos mainų ir perdavimo. Kaip perduoti duomenis į kitą skyrių? Kada gausiu tikslią informaciją? Ar reikia spausdinti visus dokumentus ir juos vėl susivesti į kitą sistemą? Į šiuos klausimus yra paprastas atsakymas – Terra IT sistemos sujungtos tarpusavyje, todėl visus duomenis ir reikiamą informaciją siunčia viena kitai, taip užtikrinant informacijos tikslumą, greitumą ir rankinio darbo sumažinimą.

 

Nauda įmonei

Sistemų apjungimas suteikia didelę naudą įmonei, nes tuo pačiu metu sistemos keičiasi informacija, todėl skirtinguose padaliniuose esantys darbuotojai gauna reikiamą informaciją iš kitų padalinių realiu metu. Sutaupoma laiko duomenų mainams, išvengiama rankinio darbo klaidų dėl žmogiškųjų faktorių.

Įvairios veiklos ataskaitos ir grafikai padeda pamatuoti ir įvertinti įmonės veiklos produktyvumą, pelningumą bei planų įgyvendinimą.

 

Plačiau apie Terra IT verslo valdymo sistemas: http://www.terrait.lt/produktai/verslo-valdymo-sistemos