Sukurta nauja integracija gamybos valdymo sistemoje – nuo šiol bus galimybė gauti informaciją iš svarstyklių apie pagamintos produkcijos svorį.

 

Ką sukūrėm?

 

Gamybos valdymo sistemoje yra svarbu tinkamas žaliavų ir jų kiekių aprašymas, pagamintos produkcijos fakto fiksavimas. Kiekvieno gaminio gamyboje yra apsirašomas reikiamas žaliavų panaudojimas konkrečiam gaminiui. Sukurta integracija suteikia galimybę gamybos operacijų fiksavimo programoje pasverti pagamintą gaminį ir fiksuoti jo atitikimą planui.

 

Kokia nauda?

 

Kaip ir kiekviena, naujai sukurta integracija, ši taip pat suteikia papildomų naudų sistemos vartotojui. Sukūrus integraciją su svarstyklėmis, gauta informacija yra tiesiogiai perduodama į sistemą, taip išvengiant klaidų iš naujo suvedinėjant gautus duomenis, bei sumažinama rankinio darbo.

Atsižvelgiant į gaminio informaciją, po svarstyklių panaudojimo, suteikiama galimybė atlikti tolimesnius veiksmus sistemoje: nurašyti žaliavas, užpajamuoti gaminį, pereiti prie kito, su gaminiu susijusio veiksmo.

 

Ką siūlome?

 

Terra ERP gamybos valdymo sistema taip pat suteikia galimybę aprašyti reikiamas žaliavas produkcijos gamybai, valdyti sandėlių informaciją. Sistema leidžia automatizuoti procesą, kuris žingsnis po žingsnio aprašo gaminio kelią nuo kliento užsakymo iki pagamintos produkcijos išvežimo. Kiekvienas naujas funkcionalumas ar integracija sumažina žmogiškojo darbo kiekį ir klaidų tikimybę.

 

Plačiau apie Terra ERP: www.terraerp.lt