Sukurtas atnaujinimas verslo valdymo sistemoje, skirtas palengvinti dokumentų suvedimo funkcijai ir sumažinti rankinio darbo kiekį.

 

Kam skirta?

UAB Terra IT sukurtas dokumentų skaitmeninimas skirtas įmonėms, kuriose yra daugybė dokumentų, įvairių sąskaitų ir skirtingų formatų informacijos.  Sukurtas funkcionalumas palengvina dokumentų suskaitmeninimo darbus, išvengiant rankiniu būdu dokumentų suvedinėjimo. Šiuo atveju dokumentų skaitmeninimas pritaikytas gamybos valdymo sistemoje Terra ERP.

  

Kaip tai veikia?

Gamybos valdymo sistema turi naują funkcionalumą – dokumentų skaitmeninimą. Sistema apdoroja nuskanuotus ar kitaip įkeltus failus ir atpažįsta reikiamus duomenis, taip susisteminta visa informacija, esanti dokumente, perkeliama į verslo valdymo sistemą. Kiekvienas vartotojas, turintys teisę dokumentų peržiūrai, gali realiu laiku atsidaryti ir peržiūrėti norimus dokumentus jau kompiuterio ekrane. Taip pat suteikiama galimybė redaguoti pasirinktą dokumentą, jį papildant ar kopijuojant naujo dokumento įvedimui tik pakeičiant kelis laukeliu ar papildant informaciją.

  

Nauda

Šis funkcionalumas sukurtas palengvinti dokumentų apdorojimui, nes palengvina rankinį darbą ir sumažina jo kiekį. Kiekvienai įmonei, turinčiai didelius kiekius popierinių dokumentų suteikiama nauda, nes nebereikia rankiniu būdu suvedinėti kiekvienos sąskaitos, tai išvengiant pasikartojančių dokumentų suvedinėjimo, užtikrinimas duomenų įvedimo tikslumas. Visi dokumentai išsaugoti toje pačioje sistemoje, o tai padeda sutaupyti vietos, laiko ir resursų, dėl to daugiau laiko galima skirti svarbesniems darbams.

Plačiau apie gamybos valdymo sistemą Terra ERP: www.terraerp.lt