Sukurta nauja sistema, skirta įvairių dokumentų nuskaitymui ir jų šablonų sukūrimui vėlesniems nuskaitymams.

 

  

Poreikiai

 

Dažna įmonė susiduria su dideliais kiekiais sąskaitų, kurias reikia susivesti į savo turimas buhalterinės apskaitos sistemas. Dažniausiai šie darbai būna priskiriami konkrečiam asmeniui ar buhalteriui, gautas PDF sąskaitas suvesti įvedant kiekvieną reikiamą sąskaitos eilutę. Šis darbas tampa ilgas ir monotoniškas, neišvengiama ir žmogiškųjų klaidų.  

Norint palengvinti ir pagreitinti darbą, sukurta sistema, kuri nuskaitys PDF formato failus ir juos sugeneruos reikiamu, įmonės turimos sistemos, formatu. Taip nuskaityta informacija bus perduodama į sistemą ir nebereikės ranka suvedinėti visų eilučių.

 

 

Nauda

 

Kiekvieną kartą suvedinėjant sąskaitas, atsiranda ir tokių, kurios nuolat kartojasi, gaunamos iš tų pačių tiekėjų. Šiam  atvejui sukurtas sprendimas padės ne tik sugeneruoti reikiamas sąskaitas, tačiau ir leis susikurti konkretaus tiekėjo sąskaitos šabloną, kuris kiekvieną kartą bus atpažįstamas. Taip darbui reikės minimalaus kiekio rankinio darbo, nes sunkiausią dalį išspręs sistema.

Generuojant sąskaitas sprendimas užtikrins, kad vienam veiksmui atlikti būtų kuo mažiau mygtukų paspaudimų ir kuo daugiau naudos. Sąskaitų generavimas reikiamu formatu užtikrina savalaikį informacijos perdavimą, sumažina praleistų dokumentų tikimybę.

  

Sprendimas

 

Šis naujas sprendimas, skirtas PDF dokumentų nuskaitymui ir jų šablonų sukūrimui, gali būti pritaikoma įvairiose įmonės sistemose, tinkamas įmonėse naudojamoms buhalterinės apskaitos sistemoms. Sprendimas leidžia sukurti tokį dokumento formatą, kokį naudoja konkreti sistema ir jį naudoti vėlesniems dokumentams. Naudojamas optinis simbolių atpažinimas (OCR) leidžia priskirti reikiamus simbolius į jiems skirtas vietas.