Terra IT kuriamas produktas Terra ERP gamybos valdymo sistema yra skirta gamybos įmonėms, kurios užsiima įvairiomis veiklos sritimis. Gamybos programa apima visus verslo procesus, nuo klientų užklausos pateikimo iki pagamintos produkcijos pristatymo, nuo užsakymo suformavimo iki įvairių ataskaitų suformavimo.

Gamybos valdyme yra labai svarbu gaminio kortelė ir jo gamybos planavimas, žaliavų, skirtų pagaminti gaminiui apskaičiavimai ir kiekvieno gaminio specifikacijų valdymas. Palengvinant konkretaus gaminio gamybos planavimą, Terra ERP patobulinta BOM (Bill of material) technologinė kortelė, kad būtų lengviau atvaizduojamas gaminys ir jo sudėtis. Sudaromas gaminio hierarchijos medis lengvesnei sudėties peržiūrai ir pildymui. Sutaupoma laiko kiekvieno gaminio atskiram generavimui.

Terra ERP gamybos valdymo sistema leidžia valdyti informaciją realiu laiku, galimybė prisijungusiems vartotojams matyti atsinaujinančią informaciją iškart, taip pat gauti reikiamas užduotis per mobiliąją aplikaciją.

Plačiau apie Terra ERP: www.terraerp.lt