Atnaujintos gamybos valdymo sistemos ataskaitos, jos papildytos naujomis funkcijomis.

Keičiantis klientų poreikiams, verslo valdymo sistemos taip pat turi tobulėti. Kiekviena gamybos valdymo sistemos ataskaita Terra ERP yra pritaikyta prie gamybos įmonių veiklos, kad visada būtų patogi naudotis ir atitiktų poreikius. Dažnai tie poreikiai keičiasi ar kyla, todėl atsižvelgiant į klientus, jų veiklos procesus, kuriamos naujos ir tobulinamos esančios ataskaitos, grafikai bei jų atvaizdavimas.

 

Kas patobulinta?

 

Terra ERP gamybos valdymo sistemoje sukurta naujų ataskaitų, kurios padės lengviau ir aiškiau gauti reikiamą informaciją grafiniu pavidalu. Kiekvienas klientas gali savarankiškai naudotis jam tinkamomis ataskaitomis, reikiamais ataskaitų filtrais ar susidėlioti jam patogų ataskaitų lango vaizdą. Viename lange galima matyti kelias ataskaitas, taip sutaupant vietos ir laiko, galimybė palyginti skirtingus laikotarpius.

Sukurta kelios dešimtys naujų ataskaitų grafinių pavidalu, todėl kiekvienas vartotojas gali išsirinkti jam tinkamą ar reikalingą konkrečiu metu.

Naujos ataskaitos sukurtos skirtingiems veiksmams, gamybos, mokėjimų, sandėlio ataskaitos ir pan.

 

Nauda

 

Sukurtos gamybos valdymo sistemos ataskaitos suteikia didesnę laisvę įmonėms stebėti savo veiklą, matyti realius ir konkrečius duomenis, todėl realiu metu matoma, kurią sritį reikia tobulinti, kurioje vietoje pasitempti, kuri veiklą neša didžiausią pelną, o galbūt sužinoti, kurie klientai atneša daugiausiai pajamų, o kurie – nuostolių, kurie užsakymai buvo pelningiausi. Didžiausia atnaujintų ataskaitų nauda, jog vartotojui suteikiama didesnė laisvė tvarkyti ataskaitas, jų atvaizdavimo būdą pagal kiekvieno poreikius.

  

Plačiau apie gamybos valdymo sistemą Terra ERP: www.terraerp.lt